Nasza wypożyczalnia samochodów Chorzów

Oferujemy duży wybór samochodów i staramy się zadowolić każdego klienta, tak pod względem wymagań wobec samochodu, jak pod względem dopasowania do atrakcyjnej ceny wypożyczenia. 

Wypożyczamy małe samochody miejskie, przestronne kombi, kompaktowe SUVy i bardzo luksusowe samochodu klasy premium. 

Ponadto mamy w swojej flocie busy do przewozu aż do 9 osób, które można łatwo wynająć. 

Wielu klientów korzysta z wynajmu samochodów dostawczych, które również są w naszej ofercie.

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Chorzowie, to naszą szeroką ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb. 

Jesteśmy wypożyczalnią, która oferuje swoje usługi na terenie miast Górnego Śląska.

Punkt odbioru / oddania samochodu w Chorzowie mieści się pod adresem:
41-500 Chorzów
ul. Strzelców Bytomskich 30

Przejrzysty cennik wraz z ofertą wypożyczenia samochodów znajdziesz poniżej.

Jedna, prosta umowa wynajęcia i zaangażowani doradcy, zadbane i sprawdzone samochody, to gwarancja, że wypożyczenie samochodu u nas będzie szybkie, a podróż, nawet za granicę, komfortowa.

Najszybszy sposób rezerwacji i wynajęcia samochodu: ZADZWOŃ

Masz więcej czasu: NAPISZ

Oferta samochodów

Wybierz segment samochodu

Renault Megane
Od 99 zł brutto
wypożyczalnia samochodów Szymik

Volkswagen Golf Variant
Od 99 zł brutto
wypożyczalnia samochodów Szymik

Seat Toledo
Od 79 zł brutto
wypożyczalnia samochodów Szymik

Seat Toledo

Skoda Rapid
Od 89 zł brutto
wypożyczalnia samochodów Szymik

Skoda Rapid

Wypożyczasz samochód w Chorzowie?
Poniższe informacje mogą być dla Ciebie wartościowe.

Sprawdź warunki drogowe w Chorzowie i okolicach.

Śląskie miasta, w tym Chorzów, są połączone ze sobą w taki sposób, że osoby przyjeżdzające spoza Śląska, nie wiedzą, czy to już Chorzów czy jeszcze Katowice. 

Dzieje się tak za sprawą gęstej zabudowy naszych miast oraz ich dobremu połączeniu dzięki DTŚ, Drogowej Trasie Średnicowej łączącej Katowice, Chorzów z Gliwicami i Zabrzem, oraz dzięki autostradzie A4, która również łączy Katowice, Chorzów, Gliwice i Zabrze. 
Chorzów bywa mniej zakorkowany niż Katowice i można przez niego przejechać względnie szybko o każdej porze.  Jednak klienci, którzy wypożyczają u nas samochody, zazwyczaj przemieszczają się między miastami Śląska, więc nawet jeżeli przejazd przez Chorzów będzie szybki, to jednak wyjazd na autostradę A4, A1 może być problematyczny z uwagi na duże natężenie ruchu wokół Katowic. Sprawdź tutaj aktualne natężenie ruchu w Chorzowie i okolicach.

Aktualne warunki drogowe można sprawdzić tu: Mapa kamer monitorujących województwo śląskie. Zdecydowanie szybciej można przemieścić się z Chorzowa w stronę Gliwic i Wrocławia, niż z Chorzowa w stronę Katowic i Krakowa. Dzieje się tak, ponieważ węzeł drogowy Katowice – Giszowiec, jest w trakcie przebudowy.

Gdzie można spotkać się w Chorzowie w celach biznesowych i dobrze zjeść?

Obiady jak u Mamy, to tradycyjna polska kuchnia. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie można zjeść szybko, smacznie i w polskich smakach, to ten adres jest godny polecenia. 

Restauracja jest raczej kameralna, swobodna, może nie nadaje się na spotkanie biznesowe na którym omawia się ważne kwestie strategiczne, ale dla kontrahenta z innego kraju, może to być ciekawe doświadczenie. 

Restauracja jest umiejscowiona na jednej z głównych ulic Chorzowa, ulicy Wolności, więc miejsce parkingowe blisko lokalu może być zajęte i trzeba będzie szukać innego wolnego miejsca w pobliżu.

Obiady Jak u Mamy
Ul. Wolności 83
41- 500 Chorzów
Telefon: 507-130-656
www.obiady-chorzow.pl

Restauracja Cesarska mieści się w Hotelu Diament Arsenal w Chorzowie. Miejsce parkingowe nie będzie dużym problem, a dojazd z naszego punktu wypożyczenia samochodu to tylko 15 minut. 

Eleganckie, przestronne wnętrza zachęcają do przeprowadzania spotkań biznesowych, a jedzenie polskiej kuchni powinno zadowolić gości o wyrafinowanych gustach. 

W 2018 roku restauracja została wyróżniona jako jedna ze 100 najlepszych restauracji w kraju według Poland 100 Best Restaurants.

Restauracja Cesarksa
ul. Paderewskiego 35
41 – 500 Chorzów
Tel: 32 606 84 84
www.restauracja-cesarska.pl